גב'
דינה שטיינהרט
Screenshot_2021-08-18-22-41-07-707_com.google.android.gm

אני עובדת סוציאלית קלינית ופסיכותרפיסטית, נשואה ואמא לשני ילדים.
מזה 12 שנים אני עוסקת בטיפול בהורים וילדים מגילאי לידה ועד 18 , כאשר במרבית שנות עבודתי עבדתי עם ילדים בסיכון. מטפלת גם במבוגרים סביב משברי חיים ודיכאון. עוסקת בליווי הורים בשלבים השונים של החיים, המעבר להורות, משברים וקשיים שמתעוררים מול התמודדויות שגרתיות, אבדנים, טראומות וסביב הקשר עם הילדים.
כיום אני מנהלת מרכז לגיל הרך, כחלק מתפקידי מדריכה צוות מטפלים רגשיים, מנחה קבוצות ומעבירה הרצאות.

עוסקת בטיפול דיאדי, טיפול בהורות, הדרכת הורים, ליווי סביב סוגיות שעולות בהורות, קשיים של הילדים סביב נושאים התפתחותיים, משברי חיים וגירושין.
מתמחה בעבודה סביב שאלות הקשורות באמהות או אבהות, הריון ולידה, קשר הורה-ילד, אבדני הריון ודיכאון אחרי לידה.

כמו כן, עובדת עם מבוגרים סביב מצבי טראומה, חרדה ודיכאון, משברי חיים שונים.

ההפיכה להורה הינה רגע בחיינו שפוגש כל אחד מאיתנו באופן שונה ומעורר רגשות מגוונים של שמחה, התרגשות, התמלאות, אך יכול גם לעורר חרדה, אי שקט, הצפה וגם חוסר הנאה מההורות. כל רגש הינו רגש לגיטימי, ומחקרים מראים שמאוד טבעי לחוש גם רגשות חיוביים ושליליים סביב ההורות והקשר עם הילד.
אני מזמינה את מי שמגיע אליי למפגש קשוב ומקבל, המאפשר העלאת סוגיות שונות אשר אתם חווים, ללוות אתכם בתהליך התפתחות הקשר שלכם עם ילדכם וקבלת כלים.

אני מטפלת בילדים באמצעות משחק, כלי אשר מאפשר ליצור קשר לא מילולי עם הילד, ללמוד על עולמו הפנימי ולקדם אותו על פי צרכיו הייחודיים. על טיפול בילד מלווה בהדרכת הורים, אני רואה את המשפחה כמכלול ונותנת מענה להורים ולילד יחד.

אני מזמינה למפגש קשוב, מאפשר, פתוח ולא שיפוטי, אשר בו תוכלו להעלות את השאלות, הקשיים, הכאב הנפשי ודרכו תוכלו להתפתח, לצמוח ולהיבנות מתוך הקשר הטיפולי.